همکاری در تولید محتوا

همکاری در تولید محتوا

در دانلودخرید، ما به دنبال همکاری با افرادی هستیم که توانایی تولیدمحتوا با کیفیت بالا و بروز در زمینه‌های مختلف را دارند. این همکاری می‌تواند شامل "نوشتن مقالات، تدوین جزوات درسی، تهیه کتب الکترونیکی، انتشار منابع آموزشی و هر نوع محتوای آموزشی" دیگری باشد. ما به دنبال محتواهایی هستیم که با رعایت استانداردهای علمی، به روز و قابل اعتماد باشند. هدف ما این است که تمامی کاربران سایت بتوانند به راحتی به محتواهای کیفی و مفید دسترسی پیدا کنند. بنابراین، اگر شما توانایی تولید محتوا در زمینه‌های مختلف را دارید و علاقه‌مند به همکاری با ما هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. همکاری با ما در تولیدمحتوا به شما امکان می‌دهد تا دانش، تخصص و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به رشد و توسعه جامعه آموزشی و فرهنگی کمک کنید. ما به تنوع و پوشش جامع در زمینه‌های مختلف ارزش قائل هستیم و اعتقاد داریم که هر نوع محتوای آموزشی با ارزش و کیفیت در فرآیند یادگیری و تحقیق کاربران سایت تأثیرگذار خواهد بود. با همکاری در تولیدمحتوا، شما می‌توانید به ارتقای سطح دانش و آموزش در جامعه کمک کنید و در عین حال از فرصتی برای انتشار و انتقال دانش خود بهره‌برداری کنید. ما ارزشمندی که همکاری شما با ما برای تولیدمحتوا به ارمغان می‌آورد را درک می‌کنیم و مفتخریم که شما را در تیممان به عنوان یکی از همکاران خود بپذیریم.


اگر شما توانایی تولیدمحتوا در زمینه‌های بالا و تمایل به همکاری دارید، ابتدا نکات ذکرشده زیر را مطالعه نموده و سپس "فرم" را پرنمایید.


-) نکات همکاری در تولید محتوا

  • محتوای سایت بصورت فایل‌ "PDF, PDF" می‌باشد.
  • محتوا در بخش‌ "تلگرام و اینستاگرام" پذیرفته می‌شود.
  • هزینه پرداخت "هرمحتوا" تولیدشده متفاوت است.

فرایند همکاری در تولیدمحتوا:

۱) طرح پرداخت کامل و یک‌جا: به ازای هر فایل منتشر شده، حق‌التألیف یکجا و یکباره را دریافت میکند؛
۲) طرح مشارکتی (دریافت درصد مشارکت در فروش): در بازه‌های زمانی مشخص، (سهم) مشخصی از فروش را تا زمانی که محتوا به فروش میرسد، دریافت میکند.
۳) طرح ترکیبی: محاسبات مالی به صورت ترکیب دو طرح فوق (طرح مشارکتی و طرح کامل و یکجا) است. یعنی نیمی از حق‌التألیف محاسبه شده در طرح کامل و یک‌جا و نیمی از درصد تعیین شده در طرح مشارکتی، به مولف پرداخت می‌شود.


چنانچه به همکاری با سایت دانلودخرید در زمینه‌ تولیدمحتوا علاقه‌مند هستید، با تکمیل فرم زیر، با ما در ارتباط باشید.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

موضوع همکاری را بنویسید. موضوع همکاری را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...