A Parent Focused Intervention to Increase Parent Health Literacy and Healthy Lifestyle Choice - (Sasha, Robert, Ellisa)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نویسنده: Sasha Fleary Robert Heffer Ellisa Lisako Mckyer
  • ناشر: null
  • تاریخ انتشار: 1391 | 2012
  • زبان کتاب: انگلیسی
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سواد سلامت بر توانایی مراقبین برای انجام رفتارهای مراقبت بهداشتی پیشگیرانه برای خود و فرزندانشان تأثیر می گذارد. مطالعات نشان می دهد که سواد سلامت در میان خانواده های کم درآمد نیاز به بهبود دارد و این احتمالاً به تفاوت در نرخ مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه کمک می کند. علاوه بر این، والدین و مراقبان ممکن است نتوانند مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه را برای فرزندان خود ارائه دهند یا به دنبال آن باشند، زیرا دانش و مهارت لازم برای انجام این کار را ندارند.

یک مداخله آزمایشی متمرکز بر والدین برای افزایش سواد سلامت والدین و انتخاب سبک زندگی سالم برای کودکان خردسال و خانواده ها: سواد سلامت بر توانایی مراقبین برای انجام رفتارهای مراقبت بهداشتی پیشگیرانه برای خود و فرزندانشان تأثیر می گذارد. مطالعات نشان می دهد که سواد سلامت در میان خانواده های کم درآمد نیاز به بهبود دارد و این احتمالاً به تفاوت در نرخ مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه کمک می کند. علاوه بر این، والدین و مراقبان ممکن است نتوانند مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه را برای فرزندان خود ارائه دهند یا به دنبال آن باشند، زیرا دانش و مهارت لازم برای انجام این کار را ندارند.
این مطالعه مداخله ای را طراحی و به صورت آزمایشی اجرا کرد و به والدین فرزندان خردسال تحویل داده شده است

  • اطلاعات سواد سلامت به صورت تجربی
  • مهارت های عملی برای مشارکت دادن خانواده های خود در انتخاب سبک زندگی سالم.

به طور خاص، مداخله بر رژیم غذایی و تغذیه، فعالیت بدنی، بهداشت خواب، والدین و سلامت روان متمرکز بود. بهبودهای پس از مداخله برای دانش واقعی در مورد رژیم غذایی و تغذیه، فعالیت بدنی و خواب، باورها در مورد رژیم غذایی و تغذیه، و رابطه بین سلامت روان و استرس ذکر شد. علاوه بر این، پیشرفت‌های پس از مداخله برای دانش و باورهای کلی در مورد خواب، دانش در مورد رابطه بین خواب و سلامت، دانش در مورد مشکلات رایج خواب دوران کودکی، و تعامل والدین قبل از خواب با کودکان ذکر شد. اثربخشی مداخله باید بر روی یک نمونه بزرگتر و متنوعتر در آینده با ملاحظات تغییر رفتار سلامتی متعدد در ارزیابی ارزیابی شود.

نویسنده
Sasha Fleary
Robert Heffer
Ellisa Lisako Mckyer
ناشر
null
تاریخ انتشار
1391 | 2012
زبان کتاب
انگلیسی
نوبت چاپ
اول
قالب کتاب
PDF
تعداد صفحات
165

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...