سخنی با بزرگ والدین: راهنمای نگهداری از نوه‌ها برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها - (ابراهیم نظری‌فر، مسعود کریمی)

A Word to Grandparents: Grandparents' Guide to Caring for Grandchildren - (Ebrahim NazariFar, Masoud Karimi)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نویسنده: ابراهیم نظری‌فر، مسعود کریمی
  • ناشر: فرهنگستان ادب
  • تاریخ انتشار: 1400 | 2022
  • زبان کتاب: فارسی
23%
22,000
17,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب سخنی با بزرگ والدین: راهنمای نگهداری از نوه‌ها برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها: | داشتن یک نوه می تواند مانند یک سفر به گذشته باشد، گویی انرژی و نشاطی را که در بیست یا سی سال پیش در زمان بزرگ کردن فرزند خود داشتید، به دست آورده اید. با این حال، بر خلاف قبل، اکنون می توانید از لذت بازی و گذراندن وقت با نوه خود بدون همان سطح مسئولیتی که زمانی که والدین بودید، لذت ببرید. مشارکت در رشد و تکامل نوه‌تان می‌تواند منبعی برای تجدید قوا باشد، زیرا به شما امکان می‌دهد شادی‌های پدر و مادر شدن را دوباره زنده کنید. نوه شما نیز خوش شانس است که از مزایای پدربزرگ و مادربزرگی برخوردار است که می توانند از بازی و یادگیری در کنار آنها لذت ببرند. بسیاری...

کتاب سخنی با بزرگ والدین: راهنمای نگهداری از نوه‌ها برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها
داشتن یک نوه می تواند مانند یک سفر به گذشته باشد، گویی انرژی و نشاطی را که در بیست یا سی سال پیش در زمان بزرگ کردن فرزند خود داشتید، به دست آورده اید. با این حال، بر خلاف قبل، اکنون می توانید از لذت بازی و گذراندن وقت با نوه خود بدون همان سطح مسئولیتی که زمانی که والدین بودید، لذت ببرید. مشارکت در رشد و تکامل نوه‌تان می‌تواند منبعی برای تجدید قوا باشد، زیرا به شما امکان می‌دهد شادی‌های پدر و مادر شدن را دوباره زنده کنید. نوه شما نیز خوش شانس است که از مزایای پدربزرگ و مادربزرگی برخوردار است که می توانند از بازی و یادگیری در کنار آنها لذت ببرند.


بسیاری از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها بعد از آن که فرزندان خود را روانه جامعه کردند، به تدریج وارد دوره ای می شوند که به دلیل اشتغال زوجین جوان، مراقبت از نوه های خود را به عهده می گیرند. این پدیده که به عنوان "بزرگ والدگری" شناخته می شود در کنار مزایایی که برای والدین و بزرگ والدها دارد، چالش هایی نیز به همراه دارد. در این کتاب سعی شده است راهنمایی هایی هر چند کلی جهت برآمدن از عهده این چالش ها در اختیار بزرگ والدین و فرزندان آنها قرار دهد.

داستان، رفتار پدربزرگ‌ها، رفتار مادربزرگ‌ها، پدر‌بزرگ‌، مادر‌بزرگ‌، نوه‌ها

نویسنده
ابراهیم نظری‌فر،
مسعود کریمی
ناشر
فرهنگستان ادب
تاریخ انتشار
1400 | 2022
زبان کتاب
فارسی
نوبت چاپ
اول
قالب کتاب
فیزیکی: شومیز
تعداد صفحات
42

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...