سبک سزار: راهنمایی جامع برای شناخت و تصحیح رایج‌ترین مشکلات رفتاری در سگ‌ها - ( Melissa Jo Peltier,Cesar Millan/ مترجم: طناز طاهری)

Cesar's Way - (Tanaz Taheri)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نویسنده: ,Cesar Millan Melissa Jo Peltier
  • مترجم: طناز طاهری
  • ناشر: انتشارات نادریان
  • تاریخ انتشار: 1398 | 2019
20%
240,000
192,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب سبک سزار: | یک سال از مهاجرت من و همسرم به سوئد می‌گذشت؛ مسیر پر پیچ خمی را طی می‌کردیم. در چالش با مشکلات روحی ناشی از مهاجرت، وفق پیدا کردن و زندگی در جامعه‌ی جدید و غریب، روزگار می‌گذراندیم. تا این‌که یک روز، دیدن یک سگ بازیگوش با خزی نرم، لبخند به لب‌هایم آورد و قلبم را در سرمای سوئد گرم کرد؛ این دیدار ما را ترغیب به داشتن یک سگ کرد. سگی که فکر می‌کردیم باعث شادی و کاهش افسردگیمان خواهد شد. پس از مدت زمان کوتاهی، یک سگ دو ماهه‌ی دارچینی رنگ از نژاد پامرانین وارد زندگی ما شد. مراسم انتخاب نام جالب بود، نام‌های انتخابی را روی کاغذ نوشته و جلوی او گذاشتیم؛ و تصمیم گرفتیم که کوچولوی پشمالو به سمت هر کاغذی که رفت، همان نام را انتخاب کنیم و سرانجام نام او، «میشکا» شد. روزها و ماه‌ها گذشت، و ما با معضلی عجیب روبرو شده بودیم. معضلی که ما نتوانستیم با امتحان راه حل‌های مختلف، آن را برطرف کنیم. هر روز شاهد...

کتاب سبک سزار: راهنمایی جامع برای شناخت و تصحیح رایج‌ترین مشکلات رفتاری در سگ‌ها!
یک سال از مهاجرت من و همسرم به سوئد می‌گذشت؛ مسیر پر پیچ خمی را طی می‌کردیم. در چالش با مشکلات روحی ناشی از مهاجرت، وفق پیدا کردن و زندگی در جامعه‌ی جدید و غریب، روزگار می‌گذراندیم. تا این‌که یک روز، دیدن یک سگ بازیگوش با خزی نرم، لبخند به لب‌هایم آورد و قلبم را در سرمای سوئد گرم کرد؛ این دیدار ما را ترغیب به داشتن یک سگ کرد. سگی که فکر می‌کردیم باعث شادی و کاهش افسردگیمان خواهد شد. پس از مدت زمان کوتاهی، یک سگ دو ماهه‌ی دارچینی رنگ از نژاد پامرانین وارد زندگی ما شد. مراسم انتخاب نام جالب بود، نام‌های انتخابی را روی کاغذ نوشته و جلوی او گذاشتیم؛ و تصمیم گرفتیم که کوچولوی پشمالو به سمت هر کاغذی که رفت، همان نام را انتخاب کنیم و سرانجام نام او، «میشکا» شد. روزها و ماه‌ها گذشت، و ما با معضلی عجیب روبرو شده بودیم. معضلی که ما نتوانستیم با امتحان راه حل‌های مختلف، آن را برطرف کنیم. هر روز شاهد رفتارهای نامناسب میشکا بودیم. رفتارهایی از قبیلِ: ترس، پرخاشگری و اضطراب جدایی و غیره. صادقانه بگویم که در آن زمان هیچ اطلاعی در زمینه‌ی این نوع رفتارها، روش‌های جلوگیری و مقابله با آن‌ها نداشتم. همسرم برای برطرف کردن معضلات پیش رو، شروع به مطالعه و تحقیق در زمینه‌ی رفتارشناسی سگسانان کرد. من نیز با او همراه شدم. با حجم گسترده‌ای از اطلاعات ضد و نقیض روبرو می‌شدیم که هیچکدام به بهبود رفتار میشکا کمکی نمی‌کرد. سرانجام ما با سزار میلان، برجسته‌ترین رفتارشناس سگسانان با بیش از ۲۵ سال سابقه‌ی درخشان در این زمینه آشنا شدیم. همسرم برنامه‌های تلویزیونی سزار میلان را به امید یافتن راهی، دنبال می‌کرد، و من گاهی در ترجمه با او همکاری می‌کردم. باوجود اینکه با نتیجه‌ی درخشانی در رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی فارغ التحصیل شده بودم اما علاقه‌ای به مترجمی نداشتم. بارها از جانب خانواده پیشنهاداتی در رابطه با ترجمه کتاب به من داده می‌شد اما هیچ انگیزه‌ای برای این کار در من، وجود نداشت. ما که میشکا را به زندگی خود آورده بودیم، بیشتر و بیشتر خود را در قبال تأمین نیازهای جسمی و روحی او مسئول می‌دیدیم. و بهترین منبع موجود و شناخته شده برای یاری رسانی به ما در آن شرایط دشوار، کتاب‌های سزار میلان بود؛ کتاب‌هایی که هیچ ترجمه‌ای به فارسی نداشت. سرانجام یک حس درونی مرا به ترجمه‌ی یکی از این کتاب‌ها ترغیب کرد. به امید تقابل بهتر و زندگی شادتر در کنار میشکا، ترجمه‌ی این کتاب آغاز شد. امیدوارم همان‌طور که آموزه‌های سزار میلان مشهور، در زندگی ما با عزیزِ چهارپایمان مثمر ثمر بود، برای شما نیز کارآمد باشد تا نه تنها حیوانات شما، بلکه خودتان نیز با آرامش بیشتری در اجتماع زندگی کنید. از خانواده‌ام که در همه حال همراه، حامی و مشوق من می باشند و دوستان عزیز و مهربانم، از صمیم قلب سپاسگزارم.


با رؤیای شادی و آرامش برای شما و عزیزانتان طناز طاهری- مترجم

سگ‌ها، عادات و رفتار زبان‌آموزی حیوانات، تعلیم حیوان‌ها، تعلیم سگ‌ها

نویسنده
,Cesar Millan
Melissa Jo Peltier
مترجم
طناز طاهری
ناشر
انتشارات نادریان
تاریخ انتشار
1398 | 2019
زبان کتاب
فارسی
نوبت چاپ
اول
قالب کتاب
فیزیکی: شومیز
تعداد صفحات
330

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...