Handbook of Health Communication - (Teresa, Alicia, Katherine, Roxanne)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نویسنده: Teresa L. Thompson Katherine Miller Alicia Dorsey
  • ناشر: Lawrence Erlbaum Associates
  • تاریخ انتشار: 1381 | 2003
  • زبان کتاب: انگلیسی
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب راهنمای ارتباطات سلامت، مجموعه تحقیقاتی فعلی در زمینه ارتباطات سلامت را گرد هم می آورد. با دامنه گسترده‌اش، مقدمه‌ای برای کسانی که تازه وارد این حوزه شده‌اند، خلاصه‌ای از کار برای کسانی که قبلاً در این منطقه آموخته‌اند، ارائه می‌کند و راه‌هایی را برای تحقیقات آینده در مورد روابط بین فرآیندهای ارتباطی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی پیشنهاد می‌کند.

کتاب راهنما با دیدگاهی کلان در مورد سهم تئوری در ارتباطات سلامت آغاز می شود. سپس دامنه ارتباطات سلامت حول چارچوب های زمینه ای که به طور سنتی در رشته ارتباطات استفاده می شود را روشن می کند. مطالب در شش بخش سازماندهی شده است که به شرح زیر است:

بخش اول: مقدمه به برخی مسائل نظری و فرانظری مقدماتی مرتبط با ارتباطات سلامت می پردازد.

بخش دوم: مسائل تعامل ارائه‌دهنده و بیمار موضوعاتی مانند آموزش مهارت‌های ارتباطی، نتایج تعامل ارائه‌دهنده و بیمار، مسائل افشا، روش‌های مطالعه تعامل ارائه‌دهنده و بیمار، و جمعیت‌های خاص را مورد بحث قرار می‌دهد.

بخش سوم: مسائل بهداشت اجتماعی و جامعه بر موضوعاتی مانند سازماندهی جامعه و مدیریت خطرات سلامت، حمایت اجتماعی، ارتباطات بین فردی روزمره و سلامت، و جمعیت های به حاشیه رانده شده تاکید دارد.

بخش چهارم: مسائل سازمانی شامل فصول مربوط به فرم های سازمانی، استرس و حمایت اجتماعی، گروه ها و تیم ها در مراقبت های بهداشتی، سخنان سازمانی، و کار خوب است.

بخش پنجم: مسائل رسانه ای فصل هایی را در مورد کمپین های سلامت و استراتژی های طراحی ارتباطی، پیام های بهداشتی محدود، پزشکی از راه دور، روابط عمومی سلامت و اطلاعات در رسانه ها، و سواد سلامت ارائه می دهد.

بخش ششم: درس‌ها و چالش‌های حوزه بر درس‌های آموخته‌شده در این زمینه، از جمله مشارکت‌های مهم توسط کسانی که برای ترکیب دیدگاه‌های آکادمیک با سیاست/پزشکان در حوزه ارتباطات سلامت کار کرده‌اند، تمرکز دارد و با تمرکز بر اخلاق در سلامت به پایان می‌رسد. تحقیقات ارتباطی


با مشارکت دانشمندان برتر در ارتباطات بهداشتی، بهداشت عمومی و حوزه‌های مرتبط، این هندبوک معیاری را در بورس تحصیلی و تحقیقات فعلی ایجاد می‌کند. فصل‌های موجود در اینجا، بررسی‌های قطعی جنبه‌های مختلف ارتباطات سلامت را ارائه می‌کنند و خوانندگان را تشویق می‌کنند تا از طریق بررسی نقل‌قول‌های نماینده، به تنهایی در این زمینه‌ها کاوش کنند. هندبوک ارتباطات سلامت برای دانشجویان، محققان و پزشکان با علاقه به جنبه های مختلف ارتباطات سلامت در نظر گرفته شده است و به عنوان یک منبع و مرجع ضروری برای همه کسانی که در ارتباط با مسائل ارتباط سلامت هستند خدمت می کند.

ارتباطات در پزشکی هندبوک، سلامت و تناسب اندام، مرجع، کتابچه راهنمای پزشک و بیمار، کتابچه راهنمای پزشک و بیمار، ارتباطات، ارتقای سلامت، مراقبت های پزشکی، آموزش بیمار، پزشک و بیمار، روابط پزشک و بیمار

نویسنده
Teresa L. Thompson
Katherine Miller
Alicia Dorsey
ناشر
Lawrence Erlbaum Associates
تاریخ انتشار
1381 | 2003
زبان کتاب
انگلیسی
نوبت چاپ
اول
قالب کتاب
PDF
تعداد صفحات
768

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...