ژست‌های عکاسی: چگونه جلوی دوربین عکاسی ژست بگیریم؟ - (عرفان نادریان)

Photography poses: how to pose in front of the camera - (Erfan Naderian)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نویسنده: عرفان نادریان
  • ناشر: انتشارات نادریان
  • تاریخ انتشار: 1396 | 2016
  • زبان کتاب: فارسی
20%
85,000
68,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب ژست‌های عکاسی: چگونه جلوی دوربین عکاسی ژست بگیریم؟ | در این کتاب می‌خواهیم ژست‌هایی که عکاسان مشهور و موفق دنیا در آتلیه و یا فضاهای دیگر، به مشتریان خود پبشنهاد می‌کنند را به شما نشان دهیم. این کتاب نه تنها به کار عکاسان می‌آید، بلکه تمام کسانی که می‌خواهند در عکس‌ها عالی جلوه کنند نیز می‌توانند از ژست‌های آموزش داده شده کمک بگیرند. این ژست‌ها کمکتان می‌کند ویژگی‌های خوب را برجسته و کوچکترین مواردی که باعث خراب شدن عکستان می‌شود را پنهان کنید. حتی اگر به عکاسی دونفره علاقه دارید و دوست دارید در منزل عکس‌های زیبا بگیرید به شما ژست‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم...

کتاب ژست‌های عکاسی: چگونه جلوی دوربین عکاسی ژست بگیریم؟
نزدیک تر، سرتو صاف نگه دار، بخندید، دستتو بیار پایین و.. اینها دیالوگ‌هایی هستند که در زمان گرفتن عکس دسته‌جمعی، به افراد خانواده و دوستانتان می‌گویید. بعضی اوقات عکس گرفته شده خوب از آب درنمی‌آید چون نمی‌توانیم یک ژست‌خوب برای عکس‌گرفتن را برای افراد تعریف کنیم. اما در این کتاب می‌خواهیم ژست‌هایی که عکاسان مشهور و موفق دنیا در آتلیه و یا فضاهای دیگر، به مشتریان خود پبشنهاد می‌کنند را به شما نشان دهیم. این کتاب نه تنها به کار عکاسان می‌آید، بلکه تمام کسانی که می‌خواهند در عکس‌ها عالی جلوه کنند نیز می‌توانند از ژست‌های آموزش داده شده کمک بگیرند. این ژست‌ها کمکتان می‌کند ویژگی‌های خوب را برجسته و کوچکترین مواردی که باعث خراب شدن عکستان می‌شود را پنهان کنید. حتی اگر به عکاسی دونفره علاقه دارید و دوست دارید در منزل عکس‌های زیبا بگیرید به شما ژست‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم. بسیاری از عکاسان حرفه ای تابستان را بهترین فصل برای عکاسی از افراد می‌دانند. و همینطور در این فصل بسیاری از عکاسان ترجیح می‌دهند در طبیعت عکاسی کنند و مردم هم دوست دارند عکس‌های زیبایی از خود در طبیعت داشته باشند. ولی گذشته از فصلی که در آن عکاسی می‌کنید، یک چیز بین همه افراد مشترک است. آنها می‌خواهند در عکس فوق العاده تر از حالت عادی به نظر برسند. یکی از راه‌های گرفتن عکس‌های بهتر این است که عکس‌های زیادی ببینیم، به ژست‌های عکس‌های گرفته شده توسط عکاسان با تجربه، دقت کنیم و سعی کنیم از روی ژست‌های مختلفی که می‌بینیم، تمرین عکس گرفتن کنیم. در عکس‌ها و ژست‌های مختلف به حالات دست و پا، حالات انگشتان، نگاه و حتی زاویه دوربین توجه داشته باشیم. این کار همراه با تمرین بیشتر، به ما کمک میکند روز به روز عکس‌های بهتری بگیریم و ایراد عکس‌های گذشته خود را در تصاویر جدیدمان تکرار نکنیم.

عکاسی، عکاسی تک‌چهره، وضعیت

نویسنده
عرفان نادریان
ناشر
انتشارات نادریان
تاریخ انتشار
1396 | 2016
زبان کتاب
فارسی
نوبت چاپ
اول
قالب کتاب
فیزیکی: شومیز
تعداد صفحات
144

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...