رضایت نامه گردش علمی‌ام را کجا گذاشته‌ام؟ (Bryan Smith/ ترجمه زهرا راسخ، مسعود کریمی)

Where did I leave my scientific tour consent? (Zahra Rasekh, Masoud Karimi)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نویسنده: Bryan Smith
  • مترجم: زهرا راسخ، مسعود کریمی
  • ناشر: ترآوا
  • تاریخ انتشار: 1400 | 2021
57,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب رضایت نامه گردش علمی‌ام را کجا گذاشته‌ام: نظم و ترتیب یکی از مهارت های ارزشمند زندگی انسان هاست. بهره مندی از این مهارت در سنین مختلف و حوزه های متعدد زندگی حائز اهمیت است و منجر به بهبود کیفیت زندگی می شود. به همین دلیل آموزش این مهارت از سنین کودکی، توسط والدین و معلمان لازم و ضروری است.بهترین و موثر ترین روش آموزش به کودکان، روش غیر مستقیم، یعنی آموزش از طریق بازی و داستان است. این کتاب در قالب داستانی شیرین, گام به گام و طی مراحلی مهارت نظم و ترتیب را به کودکان آموزش داده و از طریق نشان دادن لزوم رعایت نظم و ترتیب توسط شخصیت اصلی داستان در موقعیت ها و شرایط مختلف، به تثبیت و نهادینه شدن این مهارت در ذهن کودکان کمک میکند.

کتاب رضایت نامه گردش علمی‌ام را کجا گذاشته‌ام؟
نظم و ترتیب یکی از مهارت های ارزشمند زندگی انسان هاست. بهره مندی از این مهارت در سنین مختلف و حوزه های متعدد زندگی حائز اهمیت است و منجر به بهبود کیفیت زندگی می شود. به همین دلیل آموزش این مهارت از سنین کودکی، توسط والدین و معلمان لازم و ضروری است.بهترین و موثر ترین روش آموزش به کودکان، روش غیر مستقیم، یعنی آموزش از طریق بازی و داستان است. این کتاب در قالب داستانی شیرین, گام به گام و طی مراحلی مهارت نظم و ترتیب را به کودکان آموزش داده و از طریق نشان دادن لزوم رعایت نظم و ترتیب توسط شخصیت اصلی داستان در موقعیت ها و شرایط مختلف، به تثبیت و نهادینه شدن این مهارت در ذهن کودکان کمک میکند.

مهارت، ذهن کودکان، بازی، داستان، آموزش، والدین و معلمان، مهارت های ارزشمند، نظم و ترتیب.

نویسنده
Bryan Smith
مترجم
زهرا راسخ،
مسعود کریمی
ناشر
ترآوا
تاریخ انتشار
1400 | 2021
زبان کتاب
فارسی
نوبت چاپ
اول
قالب کتاب
نامعلوم
تعداد صفحات
32

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...